| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare aveți o explicatie de ce fetelor le place să poarte par scurt și băieților par lung(mie îmi place să port parul mare dar nu lung)

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu chiar tuturor fetelor le place parul scurt.

| dullcat a răspuns:

E doar o preferinta personala, asa cum unele fete au parul lung si baietii parul scurt.

| gabicoo a răspuns:

Încă nu s-au hotărât cărui gen aparțin.

| StoicAnalysis a răspuns:

Aparent asa e moda acum. Totusi nu prea am vazut fete cu parul scurt atat de des cum zici tu.

| nyoentox2002 explică (pentru StoicAnalysis):

Eu am văzut fete cu par scurt în părți chiar și cu fade

| Ilovedinero a răspuns:

Fiecare cu ce n-are.Incercam sa rupem legiile nescrise ale societatii. De ce crezi ca unele fete folosim injuratura organului genital masculin mai des decat barbatii

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

S-au inversat genurile. Eu cunosc pe unul care-si pune librese pe chilot.