| anonim_4396 a întrebat:

Bina TPU. Vreau sa ma ingras. Am 17 ani, 1.68 si 48 de kg. Cum as putea? Mananc destul de mult. Dar am arderile mari

2 răspunsuri:
| NadarraXD a răspuns:

Doamnee... si eu care incerc sa slabesc si nu pot! Nu face asta, vei regreta. laughing Mai ales, orice ai face, sa nu iei pastile de ingrasare. A zis cineva ca avea o matusa foarte slaba... si a luat de alea. Ei bine, acum are 120 si cv kg, parca. Oricum, peste suta. Te sfatuiesc sa stai asa, oricui ii plac corpurile slabe si poti si manca ce vrei, cand vrei. Esti o norocoasa!

| mainkraftgheimar2006 a răspuns:

SHAORMA te asteapta