| Ralu_6779 a întrebat:

Blonda cu ochi albastri, bruneta cu ochi caprui, roscata cu ochi verzi?

Baieti ce alegeti?big grin

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Asta e discriminare puraphbbbbt
Ce ce cum adica "baieti" da fetele ce au?waiting Na ca raspund ei eu ce ai sa`mi faci?hee hee
mie imi plac si blonzii cu ochi albastrii dar si brunetii cu ochi negriilaughing
Bafta:*

9 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Bruneta love struck

| anaid a răspuns:

Nu`i nimic ralu in fond pe tine te interesau parerile baietilorsmug:devil)

| MonkeY a răspuns:

Bruneta **

| Fetita a răspuns:

Nu-s baiat dar eu as alege brunetabig grin...sunt bruneta cu ochi capruilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ralu_6779 explică:

Anaid draga scuzama dar nu am vrut sa fac discriminare laughing
Mi-a fost lene sa mai scriu si fete laughing

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde si de personalitate. dar cred ca voi alege una bucata roscata :-)

| MarcAnthony a răspuns:

Blonda cu ochi albastri. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Baietilor le plac blondele... dar iubesc brunetele...