| Oanasorina a întrebat:

Ce fel de fata v-ar placea? Blonda, cu ochi albastri/verzi si cu tenul mai inchis sau bruneta, cu ochi caprui/negri si cu ten mai deschis?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin cate am trecut nici nu mai vreau sa aud de o relatie, prefer sa trag singur greutatiile si bucuriile vietii dupa mine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blondă ochi albastrii, minionă 1, 60 cm.

| OnuOnulică a răspuns:

Întodeauna mi-au plăcut fetele blonde. Iar culoarea mea preferată e verde și de asemenea mi-ar placea o fată cu ochi verzi și blondă.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Daca reusesti sa-i vezi culoarea ochilor inseamna ca are sanii mici.

| MistretulPufos a răspuns:

Nu vrei sa stii...

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Bruneta nregri/caprui

Răspuns utilizator avertizat