| TheBoyFromVeniceBeach a întrebat:

Bonsoir! Vreau sa imi pun pierce in limba... Stie cineva cum se procedeaza, cat costa si daca DOARE!? Mersi. Sa aveti noapte alba!

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

TI-l face cu branula, din cate stiu eu. Sa te duci la un cabinet calumea. Inainte de asta, o sa te dea cu un spray care o sa-ti amorteasca limba. In primele zile nu ai voie decat mancare lichida, si nu foarte fierbinte. Dupa aia, o saptamana sau 2 nu ai voie tot ce tine de lactate. De durut, nu cred ca doare daca iti amorteste locul, poate doar un pic. Pretul depinde de salonul respectiv. de la 40-80 lei big grin inclusiv cercelul medicinal pe care-l primesti acolo.

| DOARoVIATA a răspuns (pentru Awndre):

Cercel medicinal in limba hai ca et tare:* ala se numeste pierce si nu este medicinal laughing este universal toate sunt la fel laughing

2 răspunsuri:
| DOARoVIATA a răspuns:

Am avut si eu anul trecut se face cu flexura de obicei se face ori la policlinica ori til face un prieten(a) care se pricepe
da doare foarte tare si 2 zile mananci decat supa cu paiul
funda?:X