| BBAlyss a întrebat:

BoOna
Problema mea este ca imi place foarte mult de un baiat dar el nici macar nu stie ca exist Stam in acelasi cartier, la doar un bloc distanta iar eu il vad aproape in fiecare zi insa niciodata nu ne intalnim intamplator pe la magazine.Cand merg la scoala il vad mereu pentru. ca isi asteapta prietenii ca sa mearga impreuna la liceu pentru. ca are 16 anyshory.
Ce e si mai ciudat este faptul ca bunika lui sta in bloc ca mine, doar ca pe cealalta scara pff e foarte complicat imi place foarte mult de el iar de fiecare data cand il vad am fluturi in stomak dar el nici macar nu stie ca exist as vrea sa ma fac remarcata in fiecare zi imi doresc sa afle cine sunt sa afle de existenta mea sunt timida de felul` meu deci nu stiu cum sa procedez Nu mai suport vreau sa fac ceva vreau sa schimb ceva imi place mult prea mult de el
VA ROG sa ma ajutati voi cum credeti ca ar trebui sa procedez?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai fa cunostinta cu una dintre prietenele lui.Cred ca ti-ar veni mai usor asa decat cu un prieten de al lui care i-ar spune imediat ca il placi.Stii cum sunt baietiioh go onIncearca sa o descosi de informatii, apoi pune-o sa iti faca cunostinta cu el, si arata-te intresata de domenile care ii plac lui

| ATHOS a răspuns:

In primul rand fii atenta la proframul lui de iesire din bloc astfel incat sa iesi mereu atunci cand iese si el. Trecand pe langa el poti, pur intamplator, sa te impiedici astfel incat sa-i dai posibilitatea sa te prinda. Ii multumesti frumos. Din ziua urmatoare incepi si il saluti zambindu-i. Mai departe, in functie de comportamentul lui, aplici cea mai adecvata strategie.
Bafta si tine-ma la curent!

| deeeeeeaaa a răspuns:

Asa am patit si ew.

. il vedeam in fiecare zi cand mergeam la scoala in statie de maxi spre scoala...

... fara sa vreau am dat peste id`uu lui si am intrat in v0rbha cu el pe mess

era uimit ca ew l`am vazut de atatea ori si el niciodata.

si era si nerabdat0r. sa ma vada.

. nu stiu fa ca si mine ...baga`te in seama cu el pe mess

. sh nha. vezi tuh.

. astept mesaj. sa`mi zici cum te descurci :*

love struck

pup >big grin