| ionika_5002 a întrebat:

Buma ma numesc ionela si as vrea si eu o porecla ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ela.ony.nela.ionylaughing. onutza.

15 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Free-sela (sarpe liber) aylyn, la arpia(scorpia) mariposa(fluturas)

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ionela-bombonela, iony, ionelusa, ionelia, iona.

| Mjdolhfi a răspuns:

De ce vrei o porecla? Ai un nume frumoshappysi nu cred ca ar trebui sa iti cauti sa iti modifici numelewinking[asta consider eu]:*

| unione a răspuns:

Yoyo

| Kassandra1408 a răspuns:

Ella, Nelly, Iony, Belle ca rimeaza happy sau anagrame : Eolian, Lea Ion, Nae Oil laughing sau ceva mai phunny Snooky, Pokie, sau ceva care iti reflecta personalitatea sau hobbyyrile

| Pisiii :x a răspuns:

Ioni
alenoi [ ionela invers]
ionee
ine
smug

| radu75 a răspuns:

Poreclele de obicei le dau cei din grupul tau de prieteni. Ei vad mai bine care s-ar potrivi. Nu ne poti cere noua sa facem asta, nici nu stim cum arati fizic. Poreclele trebuie sa fie personalizate, sa se potriveasca ca o manusa. Ex. :grasu', grasa', chioru', ranga, schele, pitik s. a. m. d

| DianaLostInDreams a răspuns:

Yoni, yoyo, younelush.

| motanelul a răspuns:

Poi ai un nume destul de frumos, de ce ai vrea o porecla?

| madalina_8123 a răspuns:

Acum se poarta poreclele?!

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

YonY! ce spui?

| ionika_5002 explică:

Prietenu imi mai zic olly sau olele da mie nu rea imi plac. Voi ce parera aveti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ionela nela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de persoana esti si eu ma numesc ionela si i-dul meu este ionela200676@yahoo.com si porecla ta poate fi yony

| darckcobra a răspuns:

Nonela