| killeru22 a întrebat:

Bun deci pe facebook pot face orice : pot da like la postari, le pot comenta, le pot da share, dar problema este ca... nu pot da like la nici o pagina : zice ceva de genul : incercarea de a deveni fan a esuat, incercati mai tarziu. Cum pot sa repar asta?

1 răspuns:
| Allexandraaaa a răspuns:

Hei sincer nu prea stiu ce se intampla de nu poti da like la pagini dar cred ca e ok sa astepti o vreme poate vei putea sa dai likeuri. :* Te pup.