| Chifla2010 a întrebat:

Salutare,stie cineva cum sa fac la pagina mea de facebook (pagina de artist) sa o vada doar cei care dau LIKE. Adica acum e vizibila pentru oricine si cei care nu au dat like si vreau doar daca dai LIKE sa poti comenta, da share etc. Multumesc!

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Desteptul familiei! Cum poate cineva sa dea like daca nu-ti vede pagina? Ca sa dai like trebuie sa vezi ceva, nu crezi?

| Chifla2010 explică (pentru ardnaxur1961):

"Adica acum e vizibila pentru oricine si cei care nu au dat like si vreau doar daca dai LIKE sa poti comenta, da share etc. Multumesc!" iti sugerez data viitoare sa totul.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Chifla2010):

Sa CE? Totul? Poate ar fi bine sa editezi intrebarea si sa o faci logica. Sau...sa renunti la ea. Nicio problema.
De altfel, vezi bine ca nimeni n-a inteles ce vrei, de fapt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Cum adica "sa ce?" "Sa chifla", desigur laughing