| anonim_4396 a întrebat:

Bun deci stau cu o fata draguta cam de 1 luna si ceva si nu prea mai merg lucrurile intre noi as vrea sa ma despart de ea dar nu stiu cum sa eu zic mai frumos pentru ca e ff sensibila si nu vreau so ranesc.

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Ii poti spune simplu ca ai observat ca lucrurile intre voi nu prea mai merg si poate ca ar fi bine ca voi doi sa va despartiti.II explici ca nu e vina ei si ca nu e din cauza ca ai pe altcineva(se va simti mai bine daca stie ca NU e parasita pentru alta ci din alte motive).Ar trebui sa te inteleaga.

2 răspunsuri:
| NoUseForAName a răspuns:

O scoti la o cina si ii spui ca lucrurile trebuie sa inceteze intre voi pentru ca: si ii spui motivele.
Gasesti tu cum sa o iei, pentru ca esti baiat iar noi baietii ne descurcam foarte bine in momente dificile.

| IoanaaAa3 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te gandesti de 2 ori inainte sa faci astahappy. Dar daca chiar nu va potriviti mai bine sa ii spui acum, deoarece mai tarziu o sa sufere. O faci chiar daca te doare dar e mai bine pentru aman2 sa fie mai devreme decat mai tarziuhappy.