| RoxAnana a întrebat:

Sunt cu asa-zisul meu prieten de o luna si stau cu el asa de..."plictiseala" as vrea sa ma despart de el si sa ma bag cu baiatul la care tin cu adevarat dar problema mea e ca nu stiu cum sa ii zic ca nu vreau sa ii ranesc sentimentele totusi nu pot sa nu am mila... dati-mi si mie o idee plssbig grin funda normal:X

Răspuns Câştigător
| ghibaflo a răspuns:

Ii spui ca el merita ceva mai bun pentru ca tu nu il iubesti si nu are rost numai sa il bati joc de el sau sa stai cu el din mila, bineinteles ii explici frumos stii tu cum. Iar la final ii spui ca ramaneti prieteni si GATA!

3 răspunsuri:
| Ramooon a răspuns:

Cel mai simplu si usor ii explici ce simti, este metoda ceea mai miloasa din lume. Numai astepta pana nu tine si mai mult la tine, sau vrea sa devina mai serioasa relatia. Ii explici ca te-ai gandit mai bine si ca nu va potriviti, te gandesti la altcineva si nu este drept pentru nici unul dintre voi, nu vrei sa iti bati joc asa ca esti cinstita. sper sa ramanem prieteni bla bla, happy si cam atat Bafta

| Dief a răspuns:

Bagi vrajeala gen: vreau sa stau un timp singura. sa ma gandesc mai mult la mine si ce vreau de la viata bla bla
merge intotdeauna big grin

| frumusyka334 a răspuns:

Pai daca l-ai luat la misto ar trebui sa i zici cam asa mai relatia noastra nu merge si eu as vrea sa ne desp dar fara sui esti un baiat eztraordinar dar asta e nu a fost sa fie intr-e noi