| IubesteEa a întrebat:

Buna 1. ce inseama cand un baiat te intreaba ce fel de baietii iti plac? si ce ai vrea de la un baiat? asta m-a intrebat baiatul de care imi place si i-am zis si dupa a zis ca ii place 2.de ce? 3.cum pot sa il fac sa se indragosteasca de mine? si dupa a zis tu si eu 4.la ce s-a referit? dau funda raspudeti la toate intrebarile fara misto!

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Pai el te pune la incercare sa vada daca corespunde, pai are niste asteptari de la tine. pai el face tot ce ii sta in putinta ca sa te cucereasca happy. ca sa se indragosteasca de tine trebuie sa ii acorzi atentie, adica vrea sa fiti impreuna ca va potriviti happy MuLT succes happy

2 răspunsuri:
| moisila a răspuns:

Pai daca ti-a zis asta normal ca te place si poti sa-i zici cati place de el si gata.

| Anonimus11111 a răspuns:

1.baiatul care te-a intrebat vrea sa stie daca are calitatile pe care le preferi tu ( este evident)
2. poate vrea sa fii prieteni (iubiti), poate si el te place, dar nu are curaj sa-ti spuna
3. spune-i ca-ti place de el, spune-i cuvinte frumoase despre el, incearca sa gasiti mai multe lucruri in comun
4.la chestia cu tu si eu, nu stiu sigur ce a vrut sa spuna, poate vrea sa fiti prieteni, intreaba-l el stie mai bine la ce s-a referit
funda te rog