| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara.
Cum pot să fac un băiat să mă placă? Băiatul pe care îl plac nu mă place și el și aș vrea să îl fac să se îndrăgostească de mine.
Noi vb în fiecare zi aproape în mesaje și suntem prieteni buni.
Vă rog fără mișto-uri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu putem face pe nimeni sa ne placa, daca ei nu simt si nu vor acest lucru.
Este dificil cand esti micuta si nu poti intelege de ce baietii nu executa ce vrei tu, asa cum fac papusile, dar este si vremea sa realizezi ca-i diferenta enorma intre o papusa si o persoana reala, care are creier, dorinte si preferinte.
Daca te impaci bine cu acel baitel, pastreaza-l de prieten/amic si continua relatia asa, ca risti sa se rupa prietena, daca el nu-i indragostit de tine si nu simte nimic pentru tine.

| Cehoslovacia a răspuns:

laughing vai ce trist, dar dupa mintea ta aia cretina crezi ca poti face o persoana care nu te place sa o faca?
poate doar sa-ti schimbi fizicul sau sa il intrebi ce nu-i place la tine sa schimbi