| IubesteEa a întrebat:

Buna 1. ce inseamna iubirea incepe din nimic, dar ea este totul? 2. vreau si eu citate din romeo si julieta doar citate atat.un baiat care il plac foarte mult(nu stiu daca inca stie sau nu mai crede ca il plac)a intrebat-o pe prietena mea ce mai fac si cum imi merge cu dragostea, iar ea i-a zis ca bine si mi-a zis mie ca a facut o fata nasoala si si-a schimbat vocea dupa ce i-a zis asta 3.de ce? si pe mine mai demult m-a intrebat cum imi place sa sarut 4. ce inseamna? cand e afara se uita dupa mine imi zambeste, odata ne -am uitat in ochii lui si se spune ca daca ii are largi deschisi ca e indragostit, el asa ii avea si se uita in ochii mei 5.ce inseamna asa si m-a intrebat daca plec 6.de ce? e timid baiatullove struck si atunci eram singura si am vorbit cu un baiat si el se uita la noi 7.gelozie? si atunci s-a apropiat de bara inainte sa ii zic eu buna si el se uita la mine stateam fata-n fata si avea o voce joasa 8. ce credeti? si acum nu stiu de cand i-a zis fata aia imi merge bine cu dragostea nu ma baga inseama pe mess, si ieri mi-a dat un like nu stiu de fiecare data cand plang ca nu ma baga inseama ori imi da like pe fb ori se baga inseama cu mine pe mess, apoi seara i-am zis pe mess ca tot nu ma baga inseama ca parca eram prieteni (si de fiecare data cand ii zic asa imi da nu stiu cate likeuri pe fb)9.de ce face asta? o intrebare la sfarsit pentru fete, fetelor voi cum simtiti ca cineva va iubeste adica ce anume simtiti eu aseara cand ma gandeam la el in inima mea simteam caldura si ca ma iubeste nu stiu cum sa explic dar se spune ca femeile au al 6-lea simt si simt cand cineva le iubeste 10.la voi cum e? 11.am simtit si eu, ca imi batea inima si simtea ceva in interiorul meu? dau funda la cel mai best raspuns si la cel/cea care a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2 si va rog din suflet raspunsuri serioase imi cer scuze daca nu intelegeti!saddar am nevoie de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Letisia a răspuns:

1. La prima nu stiu un raspuns clar, dar iubirea vine din suflet din inima.
2. Iubirea, cei ce-s tineri - acesta-i adevărul - în inimi nu o poartă, ci mai curând în ochi.
3. Poate ii place de tine!
4.Da paiiii, e o intrebare buna, cred ca de aia deoarece nu stiu ce altceva sa te intrebe.
5. Poate ca simte ceva pentru tine.
6. Poate a vrut sa mergeti impreuna sau sa te invite undeva.
7.Cred ca da.
8. Poate a vrut sa-ti zica ceva dar nu a stiu ce sa zica si cum sa inceapa.
9.Cred ca nu stiu ce sau cum alcumva sa se exprime sau sa-ti zica ceva.
10.Cam tot asa acus 2 ani ii placea unui baiat de mine, anul trecut tot vorbea urat despre mine, iar anul acesta de parca se poarta dragut cu mine deci nu stiu ce inseamna asta dar ti-am raspuns la intrebare.
11.Nu-ti pot da in raspuns clar.
Sper ca te-am putut ajuta cu raspunsurile mele. Sper sa-ti fie de folos!happyhappyhappy