| dianarotaru94 a întrebat:

A incercat cineva vreo perie cu aer cald de la Remington sau nu numai? Sunt bune in general periile cu aer cald pentru uscarea si aranjarea/indreptarea parului? Pot sa inlocuiasca un uscator si o perie?

1 răspuns:
| InoTkd95 a răspuns:

Buna. In general, prefer sa ma feresc de periile cu aer cald, dar si placa, drot sau uscator deoarece usuca parul prea tare, dar il si arde in acelasi timp. E bine sa nu le folosesti prea des, cam o data la 2 saptamani este perfect sau doar in caz de urgenta. Un mod foarte fain de indreptarea parului este cel fara caldura. http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs&list=LLQm4LZmIs-N1Z9ykMmrxhzQ