| Mihaela987 a întrebat:

a mers cineva dintre voi la buzias la cristian serban? daca da, cum e? ca vreau sa merg si eu in vacanta dintre semhappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este excelent mihaela. am fost acolo si am ramas uimit cand am constatat ca acolo se vorbeste alta limba decat cea de prin spitaleel noastre la diabet. Educatie si cunoastere la cele mai inalte standarde, furnizate de niste doctori tineri si competenti. Si conditii super. Este obligatoriu sa mergi! muta sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu ceea ce a raspuns persoana dinainte. am fost si eu internat 2 saptamani acolo si da, intr-adevar e mult diferit fata de tot ceea ce am vazut in general. recomand! multa sanatate.