| Andreea`:) a întrebat:

Bunahappy a'si dori sa va cere parere. este majoratul unui foarte bun prieten de'al meu (de fapt fostul meu prieten), nup am idee ce a'si putea sa ii cumpar. a'si vrea ceva care sa ii placa si sa ii ramana o amintire pentru tot deauna(atunci cand priveste obictu' respectiv sa'si aduca aminte de el). Multumeschappy

1 răspuns:
| georgiana_6517 a răspuns:

Ai putea sa-i personalizezi u tricou. Sau sa-i dai un album foto cu poze cu el si prietenii lui (ar fi frumos sa siba multe poze cu prietenii + poze amuzante).Ai putea sa faci o inregistrare cu toti prietenii lui, fiecare sa spuna ceva despre fostul tau prieten.Ar fi o amintire draguta.