| R0BERTT a întrebat:

Salutare internautilor, am si eu o rugaminte la voi, se apropie majoratul iubitei mele si nu am nici cea mai mica idee ce sa-i cumpar, cine ma poate ajuta cu un cadou frumos, ieftin si care sa ramana in amintire mereu happy Dau funda, mersi!

Răspuns Câştigător
| CrazyYoyo a răspuns:

Cumpara un album si pune in el poze cu voi doi..ar fii dragut sa scrii pe spatele fiecarei poze cateva randuri. (o scurta amintire) ^_^ Si pe langa...ai putea un inel, lantisor, 101 trandafiri.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Cand spui ieftin la ce suma te referi, aproximativ? Ai putea sa ii cumperi un buchet superb de flori si cum a spus CrazyYovo un album cu pozele voastre. Ar fi un cadou superb, sau un inel, asta bineinteles daca iti permite bugetul. Oricum pentru o fata nu conteaza cat de valoros este lucrul pe care il daruiesti, conteaza sa il daruiesti din inima, nu din obligatie.

| R0BERTT explică (pentru Mihailescuioana29):

Mersi, in jur de 3-4 milioane, dar n-am idei laughing, o sa fac albumul, mai astept pareri, mersi :*