| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* aceasta este o intrebare pentru fete: ce parere aveti de genele false? Sunt fete pe acest site care poarta gene false? As vrea mai multe detaliitongue adica pot afecta genele naturale? Etcthinking Multumesc :* dau funda:*

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Se vad foarte bine la ochi iti pot afecta genele naturale doar daca pui lipiciul pe ele insa trebuie sa ai mare grija sa folosesti un lipici bun pentru ca astfel risti ca iti cada in public si ar fi naspa sfatul meu este sa le porti la ocazi mai speciale pentru ca nu merge sa le porti in fiecare zi

| Rinnelle a răspuns:

Eu una port gene false la concursuri de dans.Nu ele nu afecteaza din moment ce nu le inclei de gene tale naturale nu? ele doar pot afecta putin pielea, dar in rest nu ai de ce sa te ingrijorezi...