| chibiusa a întrebat:

am genele lungi si dese dar parca mi-as dori sa am ochii putin mai mari si...as opta pentru gene false.
Ce parere aveti, sunt ok? Degradeaza sau nu genele naturale?
Astept pareri
Funda plus vot

5 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Genele false de calitate nu degradeaza gene naturale! Daca nu esti bine informata despre ce tip de gene sa-ti cumperi, despre cum se aplica, ce tip de adeziv trebuie sa folosesti, cum le dai jos etc. s-ar putea sa ti le strici pe cele naturale, dar daca te documentezi efectul este scontat! Mai bine te informezi si nu mai ceri pareri neavizate a unor fete, care nici macar n-au incercat sau si-au cumparat din piata gene false din plastic chinezesti la 3 lei! Iti recomand magazinul online www.mylash.ro - este site-ul cu cel mai bun feedback unde gasesti gene de buna calitate din par natural.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce sunt false tu ce zici?
In plus genele false nu se poarta ziua decat in cazul cand iti pui gene false una cate una si arata naturale.

Răspuns utilizator avertizat
| ZigZagMTFK a răspuns:

Eu as spune sa lasi genele naturale big grin cred ca ar fi mai bine straight face

| kryssulyka a răspuns:

Sincer..eu zic sa nu'ti pui..adica eu una cunosc persoane care si'au pus..si acum au niste gene vai de ele..deci eu optez pentru Nu:*