| Constantinescu_Alina_2000 a întrebat:

Acum 10 minute mi-am dat gaura in limba si ma doare foarte rău urechea! Credeți ca au vreo legătura? Țin sa precizez in momentul in care branula a intrat a început durerea!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai atins un nerv care comunica cu urechea. Vezi sa nu faci infectie in limba că toată viata numai ai sa scrii. Rămâi mută. Ce stupiditate! Vă bateti joc de organismul vostru.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa fi atins vreun nerv ceva... clar nu stia ce face cel care ti a dat gaura. Fuguta la spital

| Constantinescu_Alina_2000 explică:

L-am dat jos si mi-a curs foarte mult sânge. Acum e ok, dar am limba vânată