| yioana a întrebat:

vroiam sa va intreb ce fel de branula trebuie pentru gaura in limba happy BRANULA PORTOCALIE SAU GRi? stiu ca in buza trebuie branula verde! Si e buna xilina pentru a amorti?
va pup, Ioama

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cam praf.
Adica eu ma sbat 2 minute sa iti explic ca nu are nici o legatura culoarea cu gaura si ea imi spune mie "pentru cultura ta generala"laughing. Tu nu intelegi ca daca plasticul ala de pe branula intra perfect pe tija aia metalica, nu conteaza ce culoare estelaughing
Nu am cu cinelaughingVezi ca aia cacanie in dunzi ca cea mai buna gaura, de aia sa iti cumperiwinkingAi foarte mare grija sa nu iei negru in picatele ca o sa iti gaura prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi tinere ca branula o desigilezi dupa ce o cumperiwinking cumpara una gri aia e buna

| yioana explică:

Culoarea aia e in functie de cat de mare e gaura tongue
Branula verde da gaura mai micas decat cea portocalie tongue
spre cultura ta generala tongue