| Anna_Roxana_1999 a întrebat:

Acum 2 luni am fost la majoratul verisorului meu si am facut cunostinta cu mai multi colegi si prieteni de-ai lui. Dar un singur baiat m-a atras. La inceput nu am vorbit si nu ne dadeam atentie, dupa am plecat sa ne plimbam si cand ne-am intors inapoi mi-a pus piedica si a plecat inainte si radea, Cand am taiat tortul statea si se uita insistent in ochii mei si statea langa mine.Cand mancam la fel nu isi mai lua privirea de la minesad ce semn e asta nu inteleg

1 răspuns:
| DiaAndra a răspuns:

Doamne...scuza-ma ca iti zic dar toate fetele daca se uita un baiat la ele deja cred ca le place.Si faza cu piedica, un baiat care te place nu ti-ar face asa ceva laughing un mic sfat:nu mai fi asa naiva big grin