| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare pentru fete! happy
Deci eram singur acasa cu verisoara mea(noi 2 ne intelegem foarte bine) iar ea a intrat accidental peste mine(eu tocmai iesit de la dus).
Cand a intrat s-a uitat la penis, in ochii mei iar dupa a coborat incet privirea catre penis, a zambit si a facut o gluma pe seama mea big grin. Dupa intamplare a plecat iar noi nu am mai vorbit de 2 zile.
Pentru mine nu a fost mare lucru ca suntem verisori dar credeti ca ea sa fie putin stanjenita?
Parca mi-e jena sa mai dau ochii cu ea, sper sa ma ajutati cu un sfat happy

Voi cum ati fi procedat in situatia repectiva?

Si de ce credeti ca a facut gestul acela cu privirea? adica voua ca fete v-ar face placere sa vedeti penisul verisorului vostru accidental?

Chiar vreau raspunsuri din parte voastra cu opinia personala! happy

P.S: VA ROG FARA SA EVITATI INTREBAREA DACA VRETI SA FACETI MISTO!

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Cred ca si verisoara ta a povestit asta pe aici laughing)))))

| Nemessys a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Da chiar. si eu imi amintesc rolling on the floor)))))))))))). Acum cateva zile era fix aceeasi intamplare dar scrisa de o fata.

| slayer678 a răspuns:

Eu m.as simti cam stanjenita. Nu cred ca acel gest cu privirea a fost ceva intentionat.