| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva saptamani am iesit cu prietena mea (Deea) in parc. Am stat pe o banca si trece un baiat ( Cristi) pe langa noi. Dupa care ii trimite mesaj la prietena mea ca vine afara. No' o venit am mers ne-am plimbat toti 3...si la un moment dat Deea trebuia sa plece acasa. Si am ramas doar eu cu el. O zis,, ne mai plimbam o tura" eu i.am zis, da". Am povestit si la sfarsit o venit cu mine pana langa scara, mi.o cerut nr. De telefon. Cand am ajuns acasa o intrat pe mine pe facebook si am vorbit 5 ore. Mi.o zis ca ar saruta pe oricine chiar si pe mine, o zis ca s.ar uita la ceva film de groaza cu mine, ca ar vrea sa ma invete sa joc ceva jocuri cum joaca el. Apoi am mai iesit odata afara si o ziz ca sa mergem la magazin ca ii place sa cheltuie banii cu cineva si mo intrebat ca, ce vrei sa ne luam". dupa aceea si a luat ceva biscuiti si mi.a dat si mie.prima data mi.o zis ca nu are iubita si dupa mi.o zis ca are si ca nu s.or despartit.

Intrebarea mea este : Ma place sau nu? Adica toate gesturile astea ce ar trdbui sa insemne? dau funda...multumesc de ajutor.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa isi insele partenera.

| Anonymous1995 a răspuns:

E la stadiul in care se crede "mare gigolo" si vrea sa isi insele iubita cu tine

| kijary a răspuns:

Ori e pe invers, ori miraculos e de treaba