| Piㄨㄨy a întrebat:

Buna:*! Acum cateva zile am auzit-o melodie la radio, era house(cred) dar in orice caz era dansanta; la un moment dat canta o tipa si spunea ceva gen:I wanna...(dupa nu am inteles ce a zis) si apoi I don`t know why. Aveti vreo idee care ar putea fi melodia?

3 răspunsuri:
| AndreeaDAADA a răspuns:

Blaxy girls-mr president(era cumva i wanna be mr president ceva de genu daca da asta e)

| Piㄨㄨy explică (pentru AndreeaDAADA):

Imi pare rau, nu e astasad; melodia pe care am auzit-o era house

| danutzaaa_6795 a răspuns:

Voxis – i just wanna