| Fatanumarul1 a întrebat:

Buna. Acum cateva zile colega mea de banca, vazand ca stau de vorba de 1 ora cu o fata..Nu am facut 1 ora..Vine la mine si imi zice ca ea nu este numai a mea si ca vrea sa stea si cu altcineva in banca. Eu am stat pe ganduri cateva minute si i-am spus pe loc nu, ea repetand din nou:"Dar nu sunt numai a ta"..Eu ii spun sa vorbeasca cu fata ce vorbeam eu 1 ora,iar ea a spus dintr-o data:"DAA!" Ea a zis ok. Na nu stiu ce sa zic. Oare s`a plictisit de mine? oare ma crede fraiera? oare ma barfeste? A spus ca sunt cea mai buna prietena a ei,dar eu nu eram de acord, dar nu i-am spus ca nu este adevarat, eu am deja cea mai buna prietena..Asa ce a trebui sa inteleg eu de aici? Nu stiu,tot ce stiu este ca nu mai vreau sa am vreo legatura cu ea,, Azi am intrebat-o ceva pe facebook, iar ea nu imi raspunde[a trecut deja 30 de minute] si se vede ca e onstraight face Ce sa fac? Chiar nu o inteleg. FUNDA:*:*!

3 răspunsuri:
| ViseCiufulite a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, dar daca raspunde urat vorbeste cu diriginta sau dirigintele tau sa te mute de acolo.

| Fatanumarul1 explică (pentru ViseCiufulite):

Sincer,nu vreau sa bag profii in chestia asta si nici nu vreau sa vorbesc cu ea deocamdata. Nu sunt raspunsuri deloc inteligente, sorry, nimanui funda pana acum.

| anamariasumy a răspuns:

Pai ar trebui sa o intrebi, sa incerci sa vorbesti cu ea la scoala sa vezi ce s-a intamplat de numai vorbeste cu tine.