| diana.me a întrebat:

acum cateva zile mi-a venit o idee, sa mi dau pierce in limba. dar vreau sa mi l dau singura, acasa Nu ar fi prima data, mi am facut pierce in buric si am mai dat si la alte persoane, in limba si buza, as dori o parere de la cei care au mai facut asa ceva :d

1 răspuns:
| Radioactive a răspuns:

Eu zic că mai bine te tai direct cu o lamă ruginită, nu crezi? Habar n-ai cu ce infecţii de poţi alege de la saloane, dar de la tine acasă? Nu mai face aşa ceva nici la alte persoane, tu chiar nu judeci şi nu te gândeşti la consecinţe? Pentru un ban în plus, mai bine te duci la un salon care lucrează curat, în condiţii rezonabile, cu acte în regulă, decâtt să te opreşti la primul aurolac pe care îl întâlneşti ori să îl dai tu singură.