| paralel1000 a întrebat:

Acuma in decembrie imi tin majoratul si nu am idee ce muzica sa pun. ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| SweetMinion a răspuns:

Eu zic sa faci un sondaj de parere.Intreaba-i pe cei din clasa ta cam ce melodii vor, mai intreba-i si pe cei din clasele celelalte.O sugestie totusi, nu pune manele.

| SweetMinion a răspuns (pentru SweetMinion):

Ma rog,daca ii chemi si pe cei din clasa ta, si din celelalte clase, atunci e bine, intreaba-i. Daca nu, muzica remix e cea mai buna.

| Futhakari a răspuns (pentru SweetMinion):

La un majorat nu chemi toata scoala/liceu, i chemi doar pe acei oameni dragi tie preteni buni, verisori sa stii.

| Futhakari a răspuns:

E marojatu tau soro logic poti face ce ati doreste inima poti sa puii muzica de dans si distractie, nu scrillex sau rock sa dea din cap toti pe acolo laughing poti pune manele daca sunt persoane care le plac si altcumva ies la dans de cat sa stea la masa si sa fumeze sau sa bea ca porci.Bafta la majorat

| DeusCorrupti a răspuns:

NU manele!

| TD2002 a răspuns:

Buna! Poate muzica Remix