| biutzaa02dragutza a întrebat:

este majoratul verisoarei mele.Ce cadou sa ii fac?
nu am nicio idee... ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas. De obicei fetele sunt moarte după ceasuri mari. Îi poţi face un colaj cu pozele voastre de când eraţi mici şi chiar şi de acum, sigur îi va plăcea. Poţi opata şi pentru o bluză sau o rochie. Însă dacă tot e iarnă, ar fi ideale o căciulă şi un fular foarte amuzante, mă refer la cele cu animaluţe sau... depinde.

1 răspuns:
| IoanaSorina a răspuns:

Pai, poti incepe sa te gandesti la niste bocanci sau o bluzita potrivita ei. Sau un ursulet de plus mare laughing big hug Asa a primit o prietena de-a mea happy
Sper ca te-am ajutat >big grin