| anonim_4396 a întrebat:

Adresez acesta intrebare si baietilor cat si fetelor. Vroiam sa va intreb cum ar trebui sa fie un sarut normal, pe buze, buzele trebuie atinse perfect ori mai mult sau mai putin.

In timpul unui sarut frantuzesc, ce simti? (atingi dintii, alte parti ale gurii sau doar limba celuilalt)

Stiu ca e o intrebare mai ciudata...dar va rog raspundeti serios.
Funda

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Niciodata nu o sa uit primul sarut.Era intr-o discoteca acus 34 de ani, si farmecul sau a fost nu din cauza tehnicii folosite de baiat ci pentru ca a fost la locul potrivit in timpul potrivit.A fost o atractie senzationala nu ma interesa cine e numai ca il vreau simtea si el acest lucru a venit linga mine m-a sarutat si simteam ca se invirte tot pamintul in jururul meu.Cu nimic nu se compara senzatia primului sarut, multe saruturi pot fi bune foarte bune, dar asa ametiotoare ca primul nici una.Pe urma am iesit afara si ne-am sarutat si frantuzeste, frantuzeste inseamna ca sau tu sau ea iti saruta limba pe urma se poate si suge daca place acest lucru.Deci ne-am sarutat si asa a fost minunat.Pe urma nu ne-am mai intilnit, dar mi-a ramas amintire pe viata.

1 răspuns:
| Bibble a răspuns:

A saruta nu e ceva care se invata... se intampla de la sine. Si primul sarut nu trebuie sa fie frantuzesc.