| CriCri04 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu niste melodii pentru o petrecere, mai exact majorat big grin. nu foarte multe manele, dar as prefera si cateva vechi dar care inca merg foarte bine pentru dansat. gen. Rafaga - Mentirosa sau, Mambo nr 5. sau meniaito puppy dog eyes va rog love struck fundita pentru cele mai multe si mai frumoase :*:*:*

2 răspunsuri:
| Music4life a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZKvhxapM5zo
http://www.youtube.com/watch?v=Xhypv9Ja8sU
http://www.youtube.com/watch?v=2Ui_MVLPRS4
Astea sigur or sa va puna pe dans, in rest poti baga muzica comerciala.
La multi ani!

| A0kAnGeL a răspuns:

Daca vrei sa ai un majorat reusit nu baga nici o manea, dupa mine maneaua nu e muzica e o lalaiala. Uite niste idei :
AdelinaBrestoiu -18 ani
Black Eyed Peas - Pump It
Musicbump - La Ciarda
Le Que - The Godfather
Stereo Palma - Andale
NyG feat. Deep and Miss Mewy - One Chance
Dj Jonnessey feat Aner - I wanna love you
Dj XTZ feat. Dj Jonnessey and Aner - HaNds UP
Gica Petrescu - Casuta noastra
Nayer Ft. Pitbull & Mohombi - Suavemente
Adina Zotea - S.O.S. (LLP Remix) (5:06)
Alessia - Find Me (Ale, Ale) (Claudio Cristo & Andre Rizo Remix) (4:36)
Alex Kenji, Federico Scavo - Get Funky (Original Mix) (7:00)
Allexinno & Starchild - Senorita (Radio Edit) (3:37)
. Anda Adam - Feel 2011 (Radio Edit) (3:34)
Andra, Andreea Balan, Connect-R si Puya - Rollin (Radio Edit) (3:23)
Andreea Balan - Like a Bunny 2011 (Radio Edit) (2:57)
Andreea Banica - Sexy (DJ Dark & Shidance Remix Radio Edit) (3:22)
Andreea Banica - Sexy (Speak One Reworked) (5:39)
10. Anya - Your Voice (LLP Radio Edit) (3:29)
Bassjackers - Mush, Mush (Original Mix) (5:35)
. Biank - I Wanna Feel (LLP Remix) (5:39)
Bingo Players - Cry (Just A Little) (Original Mix) (6:19)
Black Eyed Peas – I Got A Feeling (Emil Lassaria Remix) (4:19)
Bogdan Ioan - Do You Remember (Original Mix) (5:24)
. Carlo Cavalli - Ardeal (Original Mix) (3:45)
Chris Thrace - Party On the Floor (Extended Remix) (4:39)
City of Lights - Till The Sunrise (Radio Edit) (3:58)
Claudio Cristo feat. Tamy – Teach me (Extended Version) (5:42)
Claudio Cristo feat. Tamy - Teach me (Radio Edit) (3:34)
Cortes, Calagna - This Beat Is Hot (Original Mix) (7:47)
Criminal Vibes - La Voca (Original Mix) (6:26)
Cristian Tomas & Dj Myrla - Dale Como Se (LLP Remix) (5:45)
Danny Freakazoid & Matt Caseli - Long Legs Running (Graham Sahara & Central Avenue Mix) (6:36)
David DeeJay - Perfect 2 (Extended Mix)
David Jones vs. Will Gold feat. Guido Lembo - Swing Time (Club Mix)
Dj Bonne ft. Marius Moise - Hindi (Original Mix)
Dj MaGnUm vs. Gigi Becali - Petrica da pe Gsp! (Original Mix) (4:52)
Dj Ralmm vs. Uzzy - Latino (Radio Edit)
Dj Robert Georgescu & Lara feat. Da Fleiva - I Feel 2011 (Radio Edit)
Dj Rynno & Sylvia - Feel In Love (Dj Bonne Remix)
Don Omar ft. Lucenzo - Danza Kuduro (Endroo Remix)
Eddy Wata - La Bomba (Clubbangerz Remix)
Psy-Gangnam Style
MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP FEAT. WANZ
Si cine stie ce idei aveti de : Baauer-Harlem Shake laughing.Si sa nu uit LA MULTI ANI!