| xXDyDyXx a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie mai multe melodii de petrecere exceptand pinguinul, macarena, el meniaito, rompe si gasolina?big grin( P. S. fara manele!)

1 răspuns:
| deliaa_5419 a răspuns:

Tunak tunak tunlaughing o melodie care am dansat recent e foarte haioasa..ai putea sa te uiti putin la coregrafie si cand o sa fie pusa la petrecere ceilalti se vor lua dupa tine....sau populara balaceanca, brasoveanca poti sa pui si muzica disco conteaza ce fel de persoane sunt la petrecere tinei batrani sau Jaga jagalaughing