| kitty00 a întrebat:

Buna all! Am nevoie de niste filme,animatie sau cu oameni normalilaughing.Nu vreau sa fie horror, sa fie cat de cat dragute.Si daca stiti vreun film care sa aiba numele gen pretty girls, sau ceva de genu'rolling on the floor?

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Pai niste filme bune ar fi : Edward Scrissorhands; Charlie and the Chocolate Factory; Jack and Jill; P.S: I love you; A walk to remember; Jurnalul. Vizionare placutabatting eyelashes.

| kitty00 explică (pentru Alexandra7201):

Vai mersi, mersi! Chiar aveam nevoie.Nu am ce face cat timp stau in casa.In afara de fundita, te mai pot ajuta cu ceva:*?

| Alexandra7201 a răspuns (pentru kitty00):

Cu placere! Nu, nu ai cu ce ma ajuta decat daca iti plac bratarile priteniei si vrei sa-ti cumperi laughing), mersi.

| kitty00 explică (pentru Alexandra7201):

rolling on the floor Nu ca fac si eu! Ok deci primesti funda+votlaughing.

| Alexandra7201 a răspuns (pentru kitty00):

rolling on the floor Ok. Ma gandeam ca ma scot cu reclama asta laughing). Mersi happy