| anonim_4396 a întrebat:

Buna all:* am si eu o intrebare.De cativa ani am stari de vomastraight face de exemplu acum m-a luat starea de voma doar pentru ca (stiti aparatul ala care fac astia reclama la tv la Air Wick) a pulverizat asta si nu suport mirosul si am acum stare de vomastraight face. Sau ma mai apuca asa uneori dintr-o datastraight face. Ce as putea face in aceasta privinta sa imi treaca sau ce amsad?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Şi eu am aşa. De la simple mirosuri dacă nu-mi place imediat mi se face greaţă, dar nu mai mult de atât. Poţi merge la un doctor nu m-a deranjat suficient de mult încât să consider asta o problemă! Baftă!

1 răspuns:
| mistikk a răspuns:

Deci mie imi trec foarte repede si eu am dar emreu am in frigider o sticla de bitter lemon si e amara iti trece orce stare...