| anonim_4396 a întrebat:

Buna all sad spuneti-mi si mie dc baietii sunt asa de insensibili cryingsi le place sa faca fetele sa sufere cryingVa intreb pentru ca de aseara sunt foarte suparatacrying imi vne sa si mor de suferinta asta cryinghai sa va povestesc.
Eram cu prietenul meu de 7 luni si el aseara pune o tiganca sa ma sune si sa se ia de mine si sa spuna ca daca nu il las in pace aduce tiganii la mine acasasad ca cica el s-a plictisit de mine cryingsi i-am dat ignore si nu am mai vb nimic cu el de aseara.sadsi eu care la inceput i-am spus ca nu mai vreau sa mai fiu cu cineva el a spus ca sa incercam sa vdm dca ne este bine impreuna sad si am acceptat si acum m-am desp de el dar nici macar nu mi-a spus el asta ca vrea sa se desp de mine mai ziceam daca imi spunea el dar chiar asa sa puna pe cineva sa ma amentinte cryingEu ce sa fac acum?sad ca il iubesc mult prea mult sad imi vne sa mor de durere sad

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Dar el a facut asta?

daca el a facut-o probabil i-a fost groaza(desi era mult mai bine big grin) sa iti spuna in fata ca s-a plictisit de tine, daca nu a facut-o el inseamna ca acei rromi nu au de lucruwinking, daca deja nu ai facut-o ar fi bine sa afli daca el a pus-o pe acea tiganca sa te sune

probabil nu mai tine la tine, dar oricum stai linistita ca nu cred ca va trimite pe nimeni la tine acasa sa te bata sau sa iti faca nu stiu ce big grin, si chiar daca va trimite poti sa stai linistita ai si tu parinti este si politie si din cate stiu eu nu are voie nimeni sa iti calce proprietatea fara voia ta big grin
nu merita sa suferi pentru un baiat big grin, daca te face sa suferi inseamna ca nu te iubeste (mai ales acum, in cazul tau ), calmeaza-te, o sa mai fie baietiwinking, nu e acesta ultimul, si chiar nu are rost sa te distrugi pentru elwinking kiss
si tu acum incearca sa vorbesti cu el, sa-i spui ca era mai bine daca iti spunea el in fata ca nu mai vrea sa stea cu tine, poti sa-i spui ca l-ai iubit si inca il iubesti, dar ii accepti aceasta dorinta si te vei desparti de el big grin, linesteste-te, incearca sa-l uiti si sa-ti faci un nou prietenwinking kiss acesta e clar ca nu te merita big grin

si totusi hai sa nu generalizam, am cunoscut baieti de treaba, care nu ar face asta, e adevarat ca sunt putini, dar nah big grin
mult succes si sa fii iubita love struck kisswinking

10 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eşti sigură că el a făcut asta?straight face
Oricum, nu toţi sunt insensibili, nu generaliza. Oricum, ai mare grijă data viitoare cu cine vei fi...happy

| Ana a răspuns:

Daca a facut asta, clar nu tine la tine nici atat sa te iubeasca.Nu merita sa suferi dup asemenea baieti, incearca sa-l uiti.Iesi cu prietenii tai, distreaza-te, zambeste, nu are rost sa suferi dup el.

| User a răspuns:

Da, nu generaliza. solcanu, de ex, e sensibillaughing
La naiba in puii mei!laughing

| Slavic a răspuns:

Te ajut cu placere
vezi tu uni baieti cred ca sunt dacuma mari si tari ca sau sarutat si cred ca o sa ajunga departe... daca o ignora pe fata ei fac asa ca fat asa-i atraga atentie el in primile intilniri face asa ca tu sa nu poti sa-l uiti il iubesti si gata iubire la prima vedere dar nu e asa!
el vede asta ca tu il placi intr-adevar si nu-ti mai da atentie! crede ca e mare rege! nu-i da atentie intr-o buna zi o sa ramina singur si o sa ajunga el la tine numai pe el se iubeste fireste mi s-a intamplat l-am ignorat si a ajuns si el la minewinking

| citron a răspuns:

Nu-i blama pe baieti, nu toti sunt insensibili...cat despre prietenul tau, avand in vedere ce-a facut, mai bine uita-l

| cucu a răspuns:

Pai de obicei fac asta pentru ca sunt niste dobitoci. ce poti sa faci in continuare? sa-l uitzi. nu ai ce sa faci altceva sper ca nu vrei sa te mai impaci cu el pentru ca nu merita nici sa-i mai dai buna ziua.

| pendula a răspuns:

Pai. singura vinovata esti tu pentru ca nu ai realizat 7 luni de zile ca el chiar nu ii pasa de relatia voastra, el iarasi e un copil de om indiferent cati ani ar avea, spune-i sa isi faca niste prieteni, sa mai iasa din casa. oricum mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing...nu imi place solcanu laughing
hai ca mai facut sa rad laughing...
o sa incerc sa nu ma mai gandesc la el :-

| cristina_3299 a răspuns:

Sigur el a pus-o sa te sune? at un singur lucru iti spun nu cred ca tinea la tine, cel mai bine ar fi sa ai pe candva(o pritene, un profesor, un parinte)care sa te asculte si sa ii povestesti tot ce ai pe suflet.si eu am patit asa cevasaddar trece pana la urma, doar ca o sa te doara cand o sa il vezi cu altcinevasad...trimitei un sms sau suna-l si spune-i tot ce vrei o sa vezi o sa te simti mai bine... o sa il uiti cu timpul

| mikidutz a răspuns:

Cum zice si citron nu toti sunt insensibili incearca sa-l uiti doar mai sunt baieti de care o sati placa si poate ala d care o sati placa nu o sa fie insensibil cu tine