| 07495 a întrebat:

Buna all! Sunt indragostita love struck, dar de cine nu trebiue crying. Este profu' meu de sport. Ce ma fac? Nu imi sta gandul la altceva, decat la el. crying crying crying crying Realizez ca nu este bine, dar nu mi-l pot scoate din minti. Ieri nu am facut romana, sh a intrat el la noi la ora si toata ora m-am uitat numai la el. love struck Apoi ultima ora aveam optional I. T. I, sh a intrat tot el. Sh in acea ora m-am uitat numai la el, sh ma observat, s`a uitat de cateva ori la mine, mi-a zambit iar apoi mi-a facut cu ochiul. Mai erau 10 minute si se suna de iesire, in clasa la mine era o vaza cu flori, iar el a luat o floricica de acolo si se juca cu ea, apoi ne-a intrebat pe toti ce face cu floarea aceea iar un cloeg i-a zis sa o dea unei fete... Atunci el s-a uitat la mine si mi-a zambit. Dupa ce s`a sunat de plecare, am iesit cu toti afara, eu m-am dus sa vb la telefon cu o prietena, el tot se uita dupa mine, dupa ce am terminat de vb, m-am dus unde erau toti colegii mei si cu el si m-a intrebat ce telefon am si mi la cerut spunand ca vrea sa vada ce muzica am pe el, insa el nu s`a uitat la muzica si si-a dat un beep dupa telefonul meu ca sa aiba nr meu. Dupa 30 de minute a venit si transportul cu care trebuia sa plecam. Ne-am luat la revedere de la el si am plecat. Dupa 2 ore ma suna profu, eu avand nr lui. Am vb sh m-a intrebat dc ma uitam asa insistent la el, i-am zis ce i s-a parut. Nu am vrut sa ii zic ca sunt indragostita de el. Astazi am avut ora cu el. Mai erau 5 minute si se suna de intrare, eu voiam sa merg la magazin sa imi iau un pachet de tigari, i-am cerut voie si mi-a zis ca pot merge, dar singura fara vreo colega. Pe drum m-a sunat si m-a intrebat unde sunt, i-am spus ca mai am putin si ajung la magazin iar el mi-a spus sa il astept in colt ca vrea sa vb, l-am asteptat, am vb apoi m-am dus cu el cu masin sa ne luam tigarii. Ma last langa scoala ca sa nu ne vada cineva, iar inainte de a ma da jos mi-a spus ca ma place.big grin Dupa ore, mi-a dat msg si mi-a spus sa nu plec cu transportul ca ma invita la o cafea, am acceptat am mers la o cafenea din apropiere am vb mai multe iar la plecare m-a sarutat. love struck love struck love struck love struck Problema este ca eu nu ma mai pot concentra la ore, ce fac? Ajutati-ma va rog! Dau fundita. v-am pupat
Eu : 15 el : 24 :\

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa revii cu picioarele pe pamant dar mai ales cu capul din "nori". Incearca bineinteles daca te duce mintea sa intelegi ca visele si imaginatia ta bolnavicioasa sunt inutile.

| Doub a răspuns:

Bla, bla, bla. Mi-a fost prea sila sa citesc tot. In fine, lasa omu' in pace.

| danutzu96 a răspuns:

SHIIITTTTTTTT... parinti stiu? eu zic sa o lasi moale si sa o tai relatia asta ca daca se afla iese un scandal de toata frumusetea. Exemple sunt destule.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Telekom, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!