| anonim_4396 a întrebat:

Buna allz! Ce mai faceti? Va place sportubatting eyelashes, vreau sa ma apuc de karate de la anul dar nu prea stiu tongue, as dori sa fac cv de performanta. Voi ce practicati? Credeti ca ar fi penibil sa ma apuc de sportu asta? Fara raspunsuri stupidebatting eyelashes, prea multe

Răspuns Câştigător
| Areen a răspuns:

NuNu! Fiecare sport are farmecul lui si eu zic sa te apuci ]! Apuca`te de karate si o sa vezi cum merge. Daca nu merge, incerca si baschetuuul puppy dog eyes.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o prietena care practica acest sport si ii place mult. Si mama a facut thinking, eu sper sa ii conving pe ai mei sa ma lase la box laughing.

| acatrineimaria a răspuns:

Si eu imi doresc sa fac karate. Nu ar fi deloc penibil. Sfatul meu e sa te apuci. Iti urez succes!

funda?batting eyelashes

| Star99 a răspuns:

Eu iti zic sa incerci prima sedinta si sa te documentezi mult in privinta la acest sport..eu fac dansuri(Zumba)si vreau sa zic ca e foarte distractiv ...este muzica pe care o ascultam cu totii si miscarile sunt ritmate ..eu iti zic sa incerci la karate iar daca nu iti place orienteaza-te spre altul... sper ca te-am ajutat