| addictedtohim a întrebat:

Buna,am 12 ani, curand fac 13! Plac un băiat de 15 ani,aproape un an! Cu un an în urmă și el mi-a spus că mă place, imi făcea complimente mă privea si îmi zâmbea atît de frumos încit nici acum nu pot uita! Dar din păcate...acum mi se pare că nu mă m-ai place. Am petrecut Anul Nou împreună (pentru că este verișorul unui prieten de al meu) evident că cînd am spus "împreună" nu m-am referit ca am fugit de-acasă ca să fiu cu el ...ne-am adunat mai multi si am sărbătorit (cu părinții)! acela a fost primul An Nou care l-am petrecut împreună...s-a comportat atît de frumos cu mine...defapt mereu cînd ne vedem simt ca el încă mă place dar nu prea vorbim pe what's Ap ...nu la fel cum o făceam înainte. Practic nici nu mă privește în ochi cînd vb cu el...Dar cînd am ieșit afară și i-am spus că mi-au înghețat miinile m-a luat de mina si m-a tinut atittttf de strîns...dar i-am dat drumul la mînă. După asta ne-am jucat ca nebunii si ahhh aveam doar fluturași în stomac❤ S-au întâmplat mai multe chestii drăguțe, dar o sa ma opresc aici! Deci întrebarea mea este: Voi ce credeți? Credeți că el încă mă place sau deja nu?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e posibil să te placă, dar ar fi păcat să nu-i spui și tu sentimele pe care le ai față de el.

| WaterDrop a răspuns:

Te place si ar trebui sa-i spui ca il placi si tu daca el este mai timid si nu a avut curaj sa faca asta inca.Probabil ii este teama ca tu nu il placi la fel de mult.Curaj si spune`i pana nu pleaca de tot.

| gabriel87000 a răspuns:

Nici nu aveti un viitor asigurat sunteti inca elevi si voua va rde de prostii.nu ca as fi impotriva relatiilor problema e ca sunteti minori intai scoala si dupa mai vedeti.ca din ce povestesti tu te cam mananca un pic ai vazut tu ceva si te roade.am vazut multi din astia ca voi si nu au ajuns nimic in viata e doar o prosteala la voi