| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

BunasadAm 12 ani si plac un baiat de 16.Si i'am spus mamei dar ea nu ma certa[nu ma poate certa ca am sentimente, nu?]. Deci sunt nebuna dupa el.Mereu cand il vad vreau sa'i spun. Daca acum imi zic ca gata, ii spun, cand vine nu am tupeu sa'i spun nici buna. El nu ma cunoaste, nu stie cati ani am, cum ma cheama etc.sad Eu cum pot sa'i spun ca vreau id lui avand in vedere ca imi este rusine sa'i spun si buna? Imi este rusine deoarece:nu ne cunoastem, este diferenta de 4 ani intre noi si cred ca ma considera o pustoaica.Nu am tupeu nici id de mess sa il cer sad

Răspuns Câştigător
| clauu_8350 a răspuns:

Offf sad.
exact in aceeasi situatie am fost si eu acum 3 ani straight face. doar ca EL e mai mare cu 2 ani x_X.
la inceput nici noi nu vorbeam, nu ne spuneam nici buna.
dar intr-un final a aflat ca il plac :-

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat