| bubuuuc a întrebat:

Am 13 ani...si este un baiat pe care il plac, dar el nu stia.intr-o zi a strigat dupa mine sa-i dau numarul meu si i l-am dat, apoi am vb cu cel mai bun prieten al lui si i-am zis sa-l intrebe daca am sanse cu el si el a spus ca da. in seara respectiva.el a decis sa ne intalnim, ne-am intalnit si el imi facea multe complimente. in zilele urmatoare se tot dadea la mine. intr-o seara, venise el cu prietenii lui, (in locul unde stau eu de obicei cu gasca) cu o sticla de vin. m-a chemat la el si m-am dus cu tot cu gasca. toata lumea bause numai eu nu. ma suparasem pe el pentru ca se imbatase si am vrut sa plec acasa, dar el m-a intrebat daca nu-l pup si eu i-am zis ca nu, pentru ca e nesimtit. el a venit dupa mine m-a luat de mana si m-a sarutat; m-am simtit foarte bine si chiar imi facusem sperante dar in urmatoarea zi am aflat ca are prietena; am decis sa ramanem amici, dar acum nu imi vorbeste deloc si nu inteleg motivul. i-am lasat comentarii pe facebook si le-a sters pe toate.nu pot sa-mi dau seama ce s-a intamplat, ce sa fac, sa vorbesc cu el sau nu? si daca da, ce sa-i spun?

Răspuns Câştigător
| oliviaa29 a răspuns:

E necesar sa vorbesti cu el. Contacteaza-l : suna-l,trimite-i mesaje pe fb, pe mess sau daca il vezi pe afara si intreaba-l de ce ti-a facut asta daca avea prietena. Ma rog, probabil ca va spune ca era beat si inconstient dar sa fim seriosi, acum de ce nu mai vorbeste cu tine? Tu ce i-ai facut? Nimic! Sa nu plangi dupa el, nu merita, dupa cate observi si toata viata ta sa te feresti de astfel de persoane! Succes si te pup! Fii tare! :*:*

| bubuuuc explică (pentru oliviaa29):

Multumesc mult...voi fi tare :*big hug

| oliviaa29 a răspuns (pentru bubuuuc):

:*! si eu iti multumesc puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

A facut misto de tine, ar trebui sa ii spui iubitei lui ca te-a sarutat si sa se desparta de el drept razbunare pentru ce ti-a facutbig grin. Si nu mai umbla cu baieti deastia cu fite ca isi bat joc doar.

| stefii58 a răspuns:

Te-a sarutat pentru ca era beat, si probabil ii place de tine, dar are prietena, deci momentan ar trebui sa ai rabdare. poate daca se desparte de ea, o sa ai sanse. big grin

| Otilikaa a răspuns (pentru stefii58):

Sa sarutat cu ea ca era beau desiguuur!