| Dianaxd1026 a întrebat:

Am 13 ani si sunt destul de dezvoltata! Chiar imi doresc un sutien dar nu stiu cum sa ii cer mamei mele deoarece imi este frica sa nu ma refuze.
Am cateva bustiere dar nu simt nici o diferenta.
Imi puteti spune ce as putea spune ca sa o conving? Sau ce ati spus voi? Va rog frumos!
RAPID! FUNDA!
(Nu mi spuneti ca o sa mi se lase sanii ca nu cred) happy

Mersi!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nimic, pur si simplu i-am zis ca vreau sutien. N-am purtat niciodata bustiera ca nu-mi plac. Nu vad de ce nu te-ar lasa sa porti, mi se par cam acelasi lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi spune-i sa te lase măcar să vezi și tu cum îți vine. Fetele dezvoltate trebuie să poarte deoarece arată mai bine decât să ți se vadă sfârcurile. Totuși si bustierele sunt un început. Adică după bustiere e clar ca va urma si sutienul. Așa a fost si in cazul meuwinking

| 10Tenten10 a răspuns:

Acum depinde de mamă. Îi poți spune că nu vrei să ți se vadă sfarcurile în toată școală prin bustiere dacă e tipul mai practic. Eu nu i-am spus nimic, mi-a dat ea unul vechi de-al ei (yay...).