| TropicalSun a întrebat:

Bunahappy
Am 14 ani si 1, 60 inaltime, 42 kg.Stiu ca sunt subdezvoltata( nu e vina mea), dar incerc sa mai cresc si sami mai dezvolt formele.
Ce exercitii fizice sunt bune pentru crestere? Mentionez ca nu pot practica inot, baschet sau volei din motive de sanatate.Eu mananc destul de mult (insa nu mananc fructe sau legume crude).
Chiar nu stiu cum as putea sa ma dezvolt astfel incat sa par de varsta pe care o am.Ma deranjeazza cand alte fete arata mai bine si ma simt destul de naspa cand cei de la noi din clasa ma iau la misto... Orice sfat e binevenit :*

Răspuns Câştigător
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Heii,
pai fiecare e asa cum la lasat dumnezeu raised eyebrows u esti unica, gandeste-te mereu ca u arati bine ca esti ok si nu te lua dupa gura lumi oh go on

4 răspunsuri:
| Marwell a răspuns:

Eu la varsta de 20 ani am crescut inca 5 cm facand exercitiile de aici + e usor de urmat pentru ca are si video :
http://wp.me/P3hgwB-23

| ChristinaGM a răspuns:

Bea lapte.Eu beau aproape in fiecare seara si am 13 ani ai am 1.73 inaltime; cred ca de la asta k de la altceva nu am ce.

| KarinuTzaa a răspuns:

Incearca sa faci, daca ai timp, cate 10 abdomene dimineata si seara, sa faci aerobic(gimnastica) daca poti sa-ti faci suc din fructe( daca nu-ti plac...straight face) si mananca cat de multa carne poti! Bafta sper ca ti-am fost de folos! A da si mananca si sfecla rosiewinking

| Warr007 a răspuns:

Pai daca chiar vrei sa arati putin mai bine inoata te inalti iti dezvolti muschi, manca furcte si carne sa fi intarita si credete frumoasa, inalta si ca arati foarte bine de aia ai venit pe pamant dumnezeu a vrut asa asa sa fi dar incarca sa inoti... poate iti va reusi mai bine