| MykaElla1 a întrebat:

Buna am 14 ani si am avut 55 de kg iar acum am 53-52 as vrea sa slabesc pana la 50 sau chiar 40 si ceva am renuntat la care si nu consum paine incerc sa ma abtin, am uitat sa spun fac si handball ce dieta mi-ati recomanda sau ce alimente....si daca stiti si niste exercitii fizice care au efect DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

Pai esti binehappy Nu trebuie sa slabesti mai mult. Asta cred eu.

3 răspunsuri:
| Mariuuuk a răspuns:

Pai 47 kg ti-ar ajunge.Cauta pe Youtube, sport, dieta si-o vedeta.

| BuBuBuBuBYYY a răspuns:

Si cat ai la inaltime? Si eu ma confrunt cu aceeasi problema. Am 14 ani, 55kg si 1.60 in inaltime. Pentru greutatea pe care o am 1.60 e o inaltime mica, dar corpul se dezvolta mai repede in greutate decat in inaltime.

| MykaElla1 explică (pentru BuBuBuBuBYYY):

Am 1.60 si 52 de kg

| BuBuBuBuBYYY a răspuns (pentru MykaElla1):

Pai esti binehappy Nu trebuie sa slabesti mai mult. Asta cred eu.