| Smile4us a întrebat:

Buna am 14 ani si am o intrebare care ma preocupa de ceva timp : oare mai cresc in inaltime? Am in jur de 1.63 si mi se pare ca sunt foarte scunda. Daca cineva are vre. o metoda de a creste in inaltime va rog sa o postati. Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| dny_3305 a răspuns:

Eu la 14 ani aveam 1, 65 si acum la 17 ani am 1, 85 deci am crescut foarte repede asa se poate intampla si la tine... asteapta da ori cum pentru o fata 1, 65 ar fi o inaltime perfecta:&

3 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

Nu,esti mititica asa sunt fetele de obicei la varsta ta, o sa mai cresti dar nu foarte mult (pana pe la 1, 70 cred), si sincer iti spun ca eu sunt baiat si nu imi plac fetele inalte si nu as vrea sa ai o inaltime ca a mea, la varsta mea (1, 74 m la 13 ani jumate).
Ceao, funda?happy

| Mayar a răspuns:

Mai cresti, insa cand iti vine ciclul, cresterea este incetinita, dar stai linistita ca o sa mai cresti.

| gilica_8900 a răspuns:

Da am raspuns pentru tine apucate de un fel de exerciti sporive