| onlykrina19 a întrebat:

am 14 ani si il plac pe un baiat... dar nu stiu cum sa fac sa isi dea seama ca si eu il plac. dar am impresia ca si el ma place si avem mii de lucruri in comun.imi puteti da vre un sfat? dau fundita!:*:*:*:*

1 răspuns:
| ζøvعღ a răspuns:

Pai incearca sa intri in vb cu baiatul respectiv si daca tu simti ca el te place ar trebui sa il intrebi.Toata chestia e sa fi directa si sigura pe tine(baietii adora fetele mai ''tupeiste''). Sper ca te-am ajutat. Funda?:*