| teenagers a întrebat:

am 14 ani si nu am sanii foarte mari si ma simt mereu prost petru ca prietenele mele au sanii destul de mari fata de mine...Ce sa fac sa imi creasca sanii mai repede?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| InVPent a răspuns:

Nu poti sa faci nimic ca sa creasca mai repede dar, poti sa iti bagi silicoane sau sa pui niste vata in sutienbig grin...(asa face sora mea)laughing

| BiancaAnaMaria a răspuns:

Nu ai ce sa faci sa-i grabestilaughing daca vor sa creasca atunci cresc, daca nu, nu. Numai sa nu porti sutien prea des mai ales daca are burete doar de dragul de a se vedea mai mult pentru ca nu mai cresc deloc si daca mai cresc atunci cresc urat.

| Sashavalentine a răspuns:

Nu poti face nimic dar fiecare e frumos in felul lui! Chiar trebuie sa ai sanii mari? straight face Eu nu inteleg pentru ce "se promoveaza" sanii mari... Dar daca chiar vrei sa ti maresti cumpara-ti sutien cu burete ceva mai gros :*. Si eu am sanii mici dar ce sa faci laughing. Bafta!

| allynNa20 a răspuns:

Nu poti face nimic, din pacate. Ai rabdare. O sa iti creasca cu timpul. Insa daca si mama ta sau cineva din familie are sanii mici nu prea sunt sanse sa ii ai mari. Si eu am tot 14 ani, mie mi-au dat sanii pe la 11 ani cand celelalte fete n-aveau, dar acum ele m-au intrecut, pentru ca eu seman cu mamacryingtot cu sani mici).
Nu fii complexata in privinta asta. Nu esti nici prima, nici ultima cu sanii mici. Iar la 18 ani poti sa te duci la medic sa iti dea un tratament, daca vrei neaparat, dar cred ca vei avea pana atunci laughing

| AaLexS a răspuns:

Nu cred ca este vreo solutie pentru a grabi cresterea sanilor thinking
Dar daca vrei intr-adevar sa se vada ca ai sani mari poti sa iti cumperi sutiene cu burete smug.

| ilincanae a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti prost. eu am 20 de ani si am sanii mici si nu port sutien cu burete mult sau push-up ca nu imi place. Imi plac sanii mei asa cum sunt desi mama, sor-mea si prietenele mele au sanii mult mai mari nu-mi pasa.

Uleiul de ricin cred ca ajuta la marirea sanilor

| oanaoanalovekisslovehugslovekiss a răspuns:

Buna nu ai de ce sa te simti prost in primul rand fetele care au sanii mari cand o sa aiba 35 de ani o sa le atarne asa ca e ff bine ca nu-i ai asa mari deoarece cand o sa ai 35 de ani o sa fie superbi... Funda :*?