| alexia999 a întrebat:

Pana la cati ani o sa-mi creasca sanii?
Eu am 13 ani si am destul de mari sanii fata de colegele mele. Unele nu au deloc. Ce sa fac sa nu-mi mai creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Treci la scoala, lasa tampeniile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvoltarea fizica la fete(deci si cresterea sanilor)se opreste, de regula, in jurul varstei de 17-18 ani, dar in cazul in care s-au dezvoltat considerabil pana acum, este posibil sa nu mai creasca foarte mult pana atunci.Nu te mai compara cu colegele tale, fiecare este diferit si are un alt ritm de dezvoltare.In plus, nu e cazul sa-ti faci griji, intrucat sanii mari, naturali, sunt un atu incontestabil.Numai bine.

| Analytical a răspuns:

Nu poti face nimic!hee hee bucura-te ca esti mai "dezvoltata" decat colegele tale, cand vei avea 18 ani imi vei da dreptate!winking PS: baietilor fetele cu sani le plac, nu cele fara! laughing tongue

| mada1820 a răspuns:

Nu poti face nimic, stai linistita ca nu este nimic grav, depinde de organismul fiecarei fetei, poate tu esti mult mai dezvoltata fata de colegele tale.

| alinutzaap a răspuns:

: ) ) Wow de unde ai venit? toate isi doresc sanii mai mari si tu mai mici laughing
P.s :Eu sunt multumita asa cum ii am.

| b3bitsa a răspuns:

Buna. Nu poti face nimic pentru asta. lasa nu-ti fa probleme ca ai sani, o sa-ti fie de folos pe viitor laughing altele care nu au isi doresc sa aiba.winking