| ICHBalexnunu a întrebat:

Am 15 ani ( baiat) si am o mica problema, de ceva timp imi creste par pe gat ( nu barba, niste fire complet inestetice) mam ras de cateva ori si am observat ca imi creste mai mult dupa! Cum as putea sa scap de firele alea fara sa ma rad?
Ajutor, funda!

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ai ce sa le faci. Unii baieti au pilozitatea mai ridicata si au par si pe gat. O metoda sa scapi de el permanent nu exista, decat sa te razi in continuare.

| Dumniezău a răspuns:

Daca te-ai ras din cauza catorva fire fii sigur ca nu o sa mai scapi.Tu nu stii ca daca te razi iti creste si mai mult?