| roxyana03 a întrebat:

Buna
am 15 ani si ma numesc maria.
ma ajutati si pe mine cu ceva frumos? va rog mult de tot. dau funda+vot
Deci,...
Sunt intr-o relatie de sambata seara, cunosc un baiat de la scl, are 16 ani, a9a, ne cunostem de la inceputul scoli, sambata m-a sunat sa ies pe afara, am iesit am vb, si a inceput ceva mult mai mult decat intr-o prietenie, ei a vorbit cu mine ca si cum ar vb cu o printesa, zicea ce zicea doar sa nu ma supere. dar cand vorbesc cu el la tele e alt fel zice "ce vrei"... imi inchide tele cand ii zic ceva de exp, aseara i-am zis ca e "narod" si mi-a inchis telefonul sigh se supara din orice, ieri l-am intrebat daca e sigur daca vrea o relatie cu mine si mi-a zis ca "da" a zis ca are sentimente pentru mine, dar a zis ca el la scoala nu poate sa vina sa ma pupe de o fata cu colegii, sau sa plece de la ore, a zis ca poate dupa ce terminam orele, vine la mine in clasa si stam aman2, si vinerea si sambata, dar, mrtea are 5 ore, eu 6, miercurea eu 6 el 7, joi eu 6 el 7. si trebuie sa plec pentru ca pierd masina, ssi nu ne vedem mai deloc, ne vedem la scl da nu e bagam in seama, ce sa fac? cand vb cu mine la telefon vorbeste foarte urrat, dar fata in fata vorbeste super... vreau sa-i trimit un sms, si sa-i explic sitoatia, dar nu stiu ce sa-i zic, precizati voi un sms, si dati`mil sa il trimit, va rog. scrieti voi ce sms asti scrie daca ati fi in locul meu, va rog mult de tot, am nevoie de ajutor, va rog, raman datoare scrieti voi un sms. va rogsigh funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SmS:Buna Iubi(sau cum ii zici laughing ), azi te intreb pentru ultima data? vrei sa fi cu mine? Daca da de ce tie rusine cu mine la scoala? Raspunde sau il voi considera un nu si asa se va termina.
Sms2:Vino avem ceva de discutat!
NU trimite nici odata un sms unui baiat mai ales daca zici ca la tel vb urat. Vorbiti fata in fata, discutati si puneti-va la punct.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exagerezi laughing, tu il faci " narod " si ti se pare ca se supara din orice, nu prea cred.
Aolo, da ce sms'uri draguta? Vorbesti frumos cu el fata in fata de ce exista o diferenta extrematica intre cele doua situatii, ca doar cu tine vorbeste nu esti alta persoana.
Si eu cred ca este concentrat pe alceva sau este felul lui.
Adica eu la telefon nu prea ii spuneam prietenului meu " iubi, te iubesc " si etc din 5 in 5 minute doar la sfarsitu conversatiei si la inceputul ei un " Da, iubi. ". Dar fata in fata il omoram cu " te iubesc ", "te ador ", " iubitu, bebiku, bitu, bebe ".
Si mie mi se parea mai important ca ii arat ca il iubesc fata in fata decat la telefon, si atunci cand eram cu el fata in fata normal ca ma concentram doar pe el, pe noi,

| duBstEpP a răspuns:

Fii atent...am o intrebare la care ma gandesc de mult:de ce te comporti in cel mai ciudat mod posibil cu mine? Dece imi vorbesti cumva la telefon si alcumva face2face? Ne vedem rar, inteleg dar ce te face sa te comporti in felul asta cu mine?